KVM400/15
KVM400/15
Відцентрова сила
319 кгс
Потужність
270 Вт
Оберти
1500 об/хв
Маса
17.2 кг
Технічні характеристики
МодельKVM400/15
Потужність270 Вт
Відцентрова сила319 кгс (3.129 кН)
Маса17.2 кг
Струм0.6 A
Напруга3×400В
ATEXТак (II 2D)
Ступінь захистуIP66
Застосування
  • 1Вібраційні грохоти та класифікаційні сита
  • 2Живильники сипких матеріалів (пісок, щебінь, руда)
  • 3Бункери та силоси — побудження потоку матеріалу
  • 4Вібраційні конвеєри для транспортування