KVM8500/10

Відцентрова сила
8,876 кгс
Потужність
7,500 Вт
Оберти
1000 об/хв
Маса
377 кг
Технічні характеристики
| Модель | KVM8500/10 |
| Потужність | 7500 Вт |
| Відцентрова сила | 8876 кгс (87.074 кН) |
| Маса | 377 кг |
| Струм | 14.4 A |
| Оберти | 1000 об/хв |
| Напруга | 3×400В |
| ATEX | Ні |
| Ступінь захисту | IP66 |
Застосування
- 1Вібраційні грохоти та класифікаційні сита
- 2Живильники сипких матеріалів (пісок, щебінь, руда)
- 3Бункери та силоси — побудження потоку матеріалу
- 4Вібраційні конвеєри для транспортування
- 5Сортувальне та розсіювальне обладнання
- 6Металургійні та гірничодобувні процеси