KVM90/15

Відцентрова сила
53 кгс
Потужність
95 Вт
Оберти
1500 об/хв
Маса
5.2 кг
Технічні характеристики
| Модель | KVM90/15 |
| Потужність | 95 Вт |
| Відцентрова сила | 53 кгс (0.52 кН) |
| Маса | 5.2 кг |
| Струм | 0.21 A |
| Оберти | 1500 об/хв |
| Напруга | 3×400В |
| ATEX | Так (II 2D) |
| Ступінь захисту | IP66 |
Застосування
- 1Вібраційні грохоти та класифікаційні сита
- 2Живильники сипких матеріалів (пісок, щебінь, руда)
- 3Бункери та силоси — побудження потоку матеріалу
- 4Вібраційні конвеєри для транспортування
- 5Сортувальне та розсіювальне обладнання
- 6Металургійні та гірничодобувні процеси