KVM18500/10

Відцентрова сила
18,931 кгс
Потужність
13,500 Вт
Оберти
1000 об/хв
Маса
660 кг
Технічні характеристики
| Модель | KVM18500/10 |
| Потужність | 13500 Вт |
| Відцентрова сила | 18931 кгс (185.713 кН) |
| Маса | 660 кг |
| Струм | 25.5 A |
| Оберти | 1000 об/хв |
| Напруга | 3×400В |
| ATEX | Ні |
| Ступінь захисту | IP66 |
Застосування
- 1Вібраційні грохоти та класифікаційні сита
- 2Живильники сипких матеріалів (пісок, щебінь, руда)
- 3Бункери та силоси — побудження потоку матеріалу
- 4Вібраційні конвеєри для транспортування
- 5Сортувальне та розсіювальне обладнання
- 6Металургійні та гірничодобувні процеси