KVM13500/10
KVM13500/10
Відцентрова сила
13,788 кгс
Потужність
10,000 Вт
Оберти
Маса
480 кг
Технічні характеристики
МодельKVM13500/10
Потужність10000 Вт
Маса480 кг
Струм17.2 A
Напруга3×400В
ATEXНі
Ступінь захистуIP66
Застосування
  • 1Вібраційні грохоти та класифікаційні сита
  • 2Живильники сипких матеріалів (пісок, щебінь, руда)
  • 3Бункери та силоси — побудження потоку матеріалу
  • 4Вібраційні конвеєри для транспортування