KVM1300/15

Відцентрова сила
1,110 кгс
Потужність
600 Вт
Оберти
1500 об/хв
Маса
34.2 кг
Технічні характеристики
| Модель | KVM1300/15 |
| Потужність | 600 Вт |
| Відцентрова сила | 1110 кгс (10.889 кН) |
| Маса | 34.2 кг |
| Струм | 1.16 A |
| Оберти | 1500 об/хв |
| Напруга | 3×400В |
| ATEX | Так (II 2D) |
| Ступінь захисту | IP66 |
Застосування
- 1Вібраційні грохоти та класифікаційні сита
- 2Живильники сипких матеріалів (пісок, щебінь, руда)
- 3Бункери та силоси — побудження потоку матеріалу
- 4Вібраційні конвеєри для транспортування
- 5Сортувальне та розсіювальне обладнання
- 6Металургійні та гірничодобувні процеси