KVM-FU 1350/10

Відцентрова сила
1,300 кгс
Потужність
800 Вт
Оберти
1500 об/хв
Маса
38 кг
Технічні характеристики
| Модель | KVM-FU 1350/10 |
| Потужність | 800 Вт |
| Відцентрова сила | 1300 кгс (12.753 кН) |
| Маса | 38 кг |
| Струм | 1.6 A |
| Оберти | 1500 об/хв |
| Напруга | 3×400В |
| ATEX | Ні |
| Ступінь захисту | IP66 |
Застосування
- 1Круглі вібраційні грохоти та сита
- 2Сушильні, мийні та полірувальні сита
- 3Зневоднювальні грохоти у збагаченні корисних копалин
- 4Глазурувальні машини — вібрація для рівномірного покриття
- 5Промислове просіювання піску, гравію, мінералів
- 6Важкі вібраційні грохоти для гірничої промисловості