KVM-FT 200

Відцентрова сила
175 кгс
Потужність
180 Вт
Оберти
1500 об/хв
Маса
10 кг
Технічні характеристики
| Модель | KVM-FT 200 |
| Потужність | 180 Вт |
| Відцентрова сила | 175 кгс (1.72 кН) |
| Маса | 10 кг |
| Струм | 0.45 A |
| Оберти | 1500 об/хв |
| Напруга | 3×400В |
| ATEX | Ні |
| Ступінь захисту | IP66 |
Застосування
- 1Круглі вібраційні грохоти та сита
- 2Сушильні, мийні та полірувальні сита
- 3Зневоднювальні грохоти у збагаченні корисних копалин
- 4Глазурувальні машини — вібрація для рівномірного покриття
- 5Промислове просіювання піску, гравію, мінералів
- 6Важкі вібраційні грохоти для гірничої промисловості