KVM9300/7.5
KVM9300/7.5
Відцентрова сила
7,560 кгс
Потужність
7,500 Вт
Оберти
750 об/хв
Маса
430 кг
Технічні характеристики
МодельKVM9300/7.5
Потужність7500 Вт
Маса430 кг
Струм14.7 A
Оберти750 об/хв
Напруга3×400В
ATEXНі
Ступінь захистуIP66
Застосування
  • 1Вібраційні грохоти та класифікаційні сита
  • 2Живильники сипких матеріалів (пісок, щебінь, руда)
  • 3Бункери та силоси — побудження потоку матеріалу
  • 4Вібраційні конвеєри для транспортування