KVM5900/7.5

Відцентрова сила
5,560 кгс
Потужність
5,800 Вт
Оберти
750 об/хв
Маса
380 кг
Технічні характеристики
| Модель | KVM5900/7.5 |
| Потужність | 5800 Вт |
| Відцентрова сила | 5560 кгс (54.414 кН) |
| Маса | 380 кг |
| Струм | 11.3 A |
| Оберти | 750 об/хв |
| Напруга | 3×400В |
| ATEX | Ні |
| Ступінь захисту | IP66 |
Застосування
- 1Вібраційні грохоти та класифікаційні сита
- 2Живильники сипких матеріалів (пісок, щебінь, руда)
- 3Бункери та силоси — побудження потоку матеріалу
- 4Вібраційні конвеєри для транспортування
- 5Сортувальне та розсіювальне обладнання
- 6Металургійні та гірничодобувні процеси