KVM17000/7.5

Відцентрова сила
13,463 кгс
Потужність
10,800 Вт
Оберти
750 об/хв
Маса
710 кг
Технічні характеристики
| Модель | KVM17000/7.5 |
| Потужність | 10800 Вт |
| Відцентрова сила | 13463 кгс (132.072 кН) |
| Маса | 710 кг |
| Струм | 23 A |
| Оберти | 750 об/хв |
| Напруга | 3×400В |
| ATEX | Ні |
| Ступінь захисту | IP66 |
Застосування
- 1Вібраційні грохоти та класифікаційні сита
- 2Живильники сипких матеріалів (пісок, щебінь, руда)
- 3Бункери та силоси — побудження потоку матеріалу
- 4Вібраційні конвеєри для транспортування
- 5Сортувальне та розсіювальне обладнання
- 6Металургійні та гірничодобувні процеси