KVM-P 2500

Відцентрова сила
2,500 кгс
Потужність
2,000 Вт
Оберти
6000 об/хв
Маса
43 кг
Технічні характеристики
| Модель | KVM-P 2500 |
| Потужність | 2000 Вт |
| Відцентрова сила | 2500 кгс (24.525 кН) |
| Маса | 43 кг |
| Струм | 3.5 A |
| Оберти | 6000 об/хв |
| Напруга | 42В / 380В |
| ATEX | Так (II 2D) |
| Ступінь захисту | IP66 |
Застосування
- 1Брикетні машини для виробництва бетонних блоків
- 2Опалубочні машини для збірного залізобетону
- 3Вібростоли зі змінною інтенсивністю вібрації
- 4Ущільнення бетонних виробів складної форми
- 5Пресове обладнання з вібрацією
- 6Виробництво тротуарної плитки та бордюрів